Nabíječky autobaterií Nabíječky s podporou startu Startovací vozíky a startovací zdroje Startovací kabely Testery na autobaterie Svářečky CO2 (MIG-MAG) ANALOGOVÉ Svářečky v ochranné atmosféře DIGITÁLNÍ Svářecí invertory Svářecí invertory TIG Trafosvářečky Invertory CO2 MIG-TIG-MMA Motoinvertory Plazmové řezačky Bodovací svářečky Spotřební materiál - náhradní díly Svářecí kukly Svářecí dráty Svařecí elektrody Svářecí kabely Elektronika Přepínače proudu Redukční ventily Hořáky MIG-MAG Hořáky TIG Plazma - náhradní díly Separační sprej Kontaktní trubičky Plynové trysky Držák kont.trubičky Plynové ventily hořáků Kladky posuvu drátu Podavače drátu Vedení drátu Ostatní Obchodní podmínky
Po objednání obdržíte automaticky kopii objednávky na mail uvedený v objednávce(do několika minut), pokud kopii neobdržíte, pravděpodobně někde nastala chyba, v takovém případě nás kontaktujte na mail. Ve většině případů obdrží zákazník zboží do 4-6 pracovních dnů. Pokud by mělo dojít k prodlení dodání zboží, bude na toto zákazník upozorněn. V ojedinělých případech může být také zboží již nedostupné, i v takové situaci bude zákazník ihned po zjištění této skutečnosti vyrozuměn. Pokud je zboží nedostupné, případně není možné jej dodat pro neočekávané zvýšení ceny dodavatelem, není v žádném případě možné vymáhat dodání tohoto zboží, za cenu uvedenou v e-shopu při objednání. Po odeslání zboží zasíláme zákazníkům informaci o vyexpedování zásilky. Pokud bude zákazník požadovat změnu údajů na dokladu až po jeho vystavení, může mu být za tento úkon účtováno 50 Kč (to vše jen v případě že nešlo o naší chybu). Zákazník má právo zakoupené zboží vrátit do 14 dnů od převzetí. Pokud je kupujícím firma, je možné zboží vrátit pouze po předchozí dohodě. Vrácené zboží musí být v nepoškozeném obalu, bez známek užívání, včetně kopie faktury, případně se záručním listem. Zákazníkovi bude vrácena pouze částka zaplacená za zboží, ne za poštovné. Peníze budou převedeny na bankovní účet zákazníka, jiný způsob vrácení peněz je možný pouze po dohodě. V případě vrácení zboží, doporučujeme nejprve informovat prodejce e-mailem. Je totiž nutné zaslat spolu se zbožím potvrzený dobropis, ten Vám zašleme na Váš e-mail. Ostatní podmínky, povinnosti a práva upravuje občanský zákoník. Upozorňujeme zákazníky, že objednání je závazné a pokud nám bude úmyslně způsobena škoda na poštovném, je možné částku požadovat po objednavateli a to včetně dalších vynaložených nákladů.

Doprava a platba
PPL do 50kg - platba dobírkou: 242Kč s DPH
PPL do 50kg - platba předem na účet: 182Kč s DPH
Balík Do ruky do 30kg (Česká pošta) - platba dobírkou: 216Kč s DPH
Balík Do ruky do 30kg (Česká pošta) - platba předem na účet: 174Kč s DPH
Pokud zásilka přesáhne 30kg je automaticky poslána přepravní službou PPL.

Minimální odběr
V našem obchodě je stanoven minimální odběr na 900Kč bez DPH. Zákazník, který chce provest objednavku, musí nakoupuit zboží minimálně v této hodnotě.

Záruka a reklamace
Záruční doba je 24 měsícu pro běžného spotřebitele a 12 měsíců pro firmy s IČ (Vztahy mezi podnikateli se řídí Obchodním zákoníkem). Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady, nebo na vadu, která prokazatelně vznikne před ukončením obvyklé životnosti výrobku. Reklamované zboží je nutné dodat do naší firmy (poštou nebo osobně) s krátkým popisem závady a kopií účtenky. Reklamace bude co nejrychleji vyřízena, nejpozději do 30 dnů. V případě neoprávněné reklamace ponese kupující náklady na poštovné při zaslání zboží zpět. Zboží nakupujeme pouze od ověřených dodavatelů, kteří ojedinělé reklamace řeší včas a solidně. Náš cíl je spokojený zákazník, pokud nastane nějaký problém, obraťte se na nás, pokusíme se vše vyřešit.

Ochrana osobních údajů
Prohlašujeme, že data zákazníků slouží pouze pro potřeby naší firmy a v žádném případě nebudou poskytnuta dalším osobám nebo organizacím (samozřejmě mimo dat, která jsou nutná pro doručení zboží, ta poskytneme přepravci).

Copyright © 2010